Tüplü Dalış ve İlk Yardım Eğitimi

1998 yılında üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin, denize kıyısı olmayan başkenti Ankara’da kurulmuştur. Merkezimiz denizi ve doğayı seven, doğayı yaşamak – deneyimlemek – anlamak ve parçası olup korumak isteyen herkesi bünyesine katmayı hedefleyen bir felsefeyle yola çıkmış ve tüm bu güzelliklere sahip çıkarak 2011 yılından beri de ülkemizin cennet köşesi Datça’da çalışmalarına aynı felsefeyle devam etmektedir. Merkezimiz Datça’da kurulan ve hizmet veren ilk PADI® Dalış Merkezidir.

Tüm dünyada çok önem verilen ve ülkemizde de gün geçtikçe değeri anlaşılan doğa turizmine katkıda bulunmak ve geliştirmek için yeni açılımlar peşinde olan merkezimiz, herkesi denizle buluşturmak kaynaştırmak daha ileri giderek herkesin kafasını sokup =) onu anlaması tanıması ve koruması için eğitimler vermektedir.

Kerem Bayrı Merkezimizin kurucusu, Eğitmenimiz Kerem Bayrı 1974 yılında Ankara’da doğdu. Tüplü dalışa 1995 yılında Ege Üniversitesinin düzenlediği 1* Dalıcı kursu ile başlamış ve takibeden süreç dahilinde bir daha dalıştan kopamayarak aralıksız olarak dalış kariyerini ilerletmiş, 1998 yılında PADI(Professional Association of Diving Instructors) Open Water SCUBA Instructor eğitmeni olmuştur ve günümüzde halen PADI Master SCUBA Diver Trainer, EFR(Emergency First Response) Instructor & CMAS(Confederation Mondiale Des Activities Subaquatiques) TSSF Uzman Dalıcı Eğitmeni, 2**(Moniteur Instructor) Eğitmen ve Rehber Dalıcı olarak profesyonel dalış yaşamını sürdürmektedir.
  • RSS
  • Youtube
  • Facebook
  • Twitter
  •