top of page

1998 yılında üç tarafı denizlerle çevrili ülkemizin, denize kıyısı olmayan başkenti Ankara’da kurulmuştur. Merkezimiz denizi ve doğayı seven, doğayı yaşamak – deneyimlemek – anlamak ve parçası olup korumak isteyen herkesi bünyesine katmayı hedefleyen bir felsefeyle yola çıkmış ve tüm bu güzelliklere sahip çıkarak 2011 yılından beri de ülkemizin cennet köşesi Datça’da çalışmalarına aynı felsefeyle devam etmektedir. Merkezimiz Datça’da kurulan ve hizmet veren ilk PADI® Dalış Merkezidir.

Tüm dünyada çok önem verilen ve ülkemizde de gün geçtikçe değeri anlaşılan doğa turizmine katkıda bulunmak ve geliştirmek için yeni açılımlar peşinde olan merkezimiz, herkesi denizle buluşturmak kaynaştırmak daha ileri giderek herkesin kafasını sokup =) onu anlaması tanıması ve koruması için eğitimler vermektedir.

Uçanbalık Ekibiyle Tanışın

Uçanbalık Dalış Merkezi'nde tüplü dalışın olmazsa olmaz 3E'si (Eğitim Emniyet Eğlence) doğrultusunda sizlere tüplü dalış deneyiminiz süresince rehberlik ve yoldaşlık edecek olan ekibimizi tanıtmak isteriz. Uçanbalık ekibi çok sevdikleri tüplü dalışa dair tecrübelerini ve bilgilerini paylaşmak, Datça'nın en güzel dalış noktalarını beraber keşfetmek üzere sizleri bekliyor.

gizemhocakesik3.jpg

Gizem Bayrı

Eğitmen

Eğitmenimiz Gizem Bayrı 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Tüplü dalışa 2012 yılında Datça'ya tatile geldiğinde Uçanbalık Dalış Merkezi ile yaptığı bir Deneme Dalışı ile başladı, ilk sertifika programına PADI Open Water kursu ile başlamış, 2017 yılında PADI Divemaster olmuştur ve 2020 itibarıyla 

PADI(Professional Association of Diving Instructors) Open Water SCUBA Instructor, EFR(Emergency First Response) Instructor olarak profesyonel dalış yaşamını sürdürmektedir.

keremhoca1kesik.jpg

Kerem Bayrı

Kurucu ve Eğitmen

Merkezimizin kurucusu, Eğitmenimiz Kerem Bayrı 1974 yılında Ankara’da doğdu. Tüplü dalışa 1995 yılında Ege Üniversitesinin düzenlediği 1* Dalıcı kursu ile başlamış ve takibeden süreç dahilinde bir daha dalıştan kopamayarak aralıksız olarak dalış kariyerini ilerletmiş, 1998 yılında PADI (Professional Association of Diving Instructors) (Open Water SCUBA Instructor) eğitmeni olmuştur ve günümüzde halen PADI Instructor Development Course Staff Instructor, Emergency First Response Instructor Trainer & CMAS(Confederation Mondiale Des Activities Subaquatiques) TSSF Uzman Dalıcı Eğitmeni, 2**(Moniteur Instructor) Eğitmen ve Rehber Dalıcı olarak profesyonel dalış yaşamını sürdürmektedir.

dde_edited_edited.jpg

Divemaster

Delfin Deniz Edinç

benbenkesik_edited_edited_edited.jpg

Berkay Yerli

Eğitmen

Eğitmenimiz Berkay Yerli 1998 yılında İstanbul'da doğdu. Tüplü dalışa 2018 yılında Uçanbalık Dalış Merkezi ile gerçekleştirdiği PADI Open Water Diver kursu ile başladı. 2021 yılında PADI Divemaster ve 2022 yılında da PADI(Professional Association of Diving Instructors) Open Water Scuba Instrucor, EFR(Emergency First Response) Instructor olarak profesyonel dalış hayatına başladı.

Sancak Burcu.jfif

Gemici

Burcu Balcı

Divemaster Delfin Deniz Edinç 2002 yılında İstanbul'da doğdu. 7 yaşından beri lisanslı yüzücü olarak devam ettirdiği spor hayatında su sporları her zaman ilgisini çekti. Tüplü Dalışa 2020 yılında Uçanbalık Dalış Merkezinde aldığı PADI Open Water Diver kursu ile başladı. 2022 yılında da Divemaster olarak dalış hayatını devam ettirmekte.

2018 yılından beri bizlerle beraber olan Burcu Balcı şu anda teknemizdeki leziz yemekleri yapan, teknede dalış haricindeki bütün işlerden sorumlu ekip üyemiz.

bottom of page